Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Käisin ka üle paari kuu nüüd siis trennis ära. Kaks päeva tagasi tegelt juba, pole vist kunagi nii nõrk olnud:D.. Praegu lihased maru valusad ja seega pean homseni kannatama, et uuesti minna. Nüüd kavatsen regulaarselt ghetto workouti lasta 3 korda nädalas ja ühe päeva nädalas kavatsen vähemalt ka jõusaalis käia, sest ghetto workoutiga jalgu minu arust võimatu normaalselt treenida. Elame näeme:)

 

mida see ghetto workout endast kujutab ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida see ghetto workout endast kujutab ?

Staadionil turnikatel lõuatõmbed, tipsid ja siis erinevate raskustega kombineerimine jne. Vabas õhus treening põhimõtteliselt. Soovitan soojalt vahelduseks paar nädalat jõusaalile vahelduseks;)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rohkem nagu street workout tho

Samad asjad ju..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui palju see toru lõuatõstmiseks maksta võib? Ei leidnud ühteg eesti saiti, mis seda müüks.

 

muscles-up-pull-up-bar.jpg

 

Midagi laadset.

 

http://fitshop.fitness.ee/trenazoorid/0/readmore/501/Iron-Gym/


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noniiii, plaan minna ragbi trenni ja kui keegi viitsin seletada, kuidas jõukas plahvatust treenida.

peaks vist hakkama jõutrenni ja plahvatust rohkem uurima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noniiii, plaan minna ragbi trenni ja kui keegi viitsin seletada, kuidas jõukas plahvatust treenida.

peaks vist hakkama jõutrenni ja plahvatust rohkem uurima?

kuhu ragbi trenni lähed? ma ise ka kunagi mängisin ragbit, aga lõualiigese vigastuse tõttu pmst enam kunagi vist mängida ei saa :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuhu ragbi trenni lähed? ma ise ka kunagi mängisin ragbit, aga lõualiigese vigastuse tõttu pmst enam kunagi vist mängida ei saa :D

Ära valeta, ma arvan, et sul pihuliigese vigastus.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuhu ragbi trenni lähed? ma ise ka kunagi mängisin ragbit, aga lõualiigese vigastuse tõttu pmst enam kunagi vist mängida ei saa :D

 

Tallinna Kalevisse. Hetkel käin jooksmas, et natukenegi vastu pidada. Ei ole kunagi eriti jooksnud jne:D Päris raske ja ma ei kujuta ette, mis seal trennis veel saama hakkab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jube lihtsalt kus on suvega vorm alla läinud :( ,täna sai kükke teha 70kg ja tundus palju raskem kui sai teha aprillis või mais 100kg :( julm lihtsalt :/ aga eks varsti saab taas vormi viia end :D

Aga jah 3kuud pausi ka kangist siis pole midagi imestada :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul juba kukub kuues kuu ilma jõusaalita. Kuid varsti hakkab jälle pihta, kuna rugbys on vaja suureks saada:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mul juba kukub kuues kuu ilma jõusaalita. Kuid varsti hakkab jälle pihta, kuna rugbys on vaja suureks saada:D

 

Kas teete ainult trenni või hakkate võistlema ka?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võistlused on hetkel iga nädalavahetus. 2 nädalat tagasi oli, see nv on ja peaks terve selle kuu nv-sed samuti olema. Eelmine nv oli märjamaal ja isegi kohal käidud.

See nädal peaks olema pärnus.

Ise tahaks ikka asja rohkem selgeks saada, kui võistlema hakkan. Muidu pakuti mulle juba sellel nv mängida mõne nõrgema võistkonna vastu, aga ei tea kas proovin:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mul pole suvel ikka üldse võimalust trenni teha olnud. Tegelt pole viimased 6-7 kuud juba jõmmis käinud. Rämedalt annab tunda. Sügisest vast asi muutub, kui kooli saab mindud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii..Kust kõige odavam on suures koguses valku osta? Olen abi eest tänulik. Võiks olla maitsega valk:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lihased.ee on suht odav

Oled tellinud ise sealt valku? Mõnda maitselist äkki? See maitsetu valk ei sobi mulle üldse. TEgelt on üldse väga raske seda valku võtta. Hakkab maitse poolest nii vastu lihtsalt.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike küsimus pikaajalistele jõusaalis käijatele, olen hetkel 3 pool kuud jõusaalis käinud, olen paksust -peenikese poole teinud ja läheb edukalt hetkel -30kg. Olen teinud 1 kuu cardeo ja viimased 2 pool kuud jõutreeningut ehk,siis on Mass + Lihasmass olemas, tahaks just teada kas oleks mõtekas 95kg-85kg või 95kg-90kg kaotada veel,et hakata pumpama või jätkata jõutreeninguga.

 

Saavutused:

 

1) Rinnalt: 75kg MAX ( 2-4 rep)

 

2) Bicep: 15Kg hantlid või 30-35kg kang.

 

3) Kükid: 90kg seeriad (4x10)

 

4) Selili press(Jalad): 250kg (3x8)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain aasta vanemaks ja nüüd kadus soodustus jõusaalist ära:D Kuigi isu on, aga asi läks kohe poole kallimaks(Nüüd 49€), jube:D

Aga plaanison tagasi minna...kaalun juba 96kg ja oleks vaja natukene alla võtta ja vana lihas verd tagasi täis pumbata:D

 

Saigi täna üle poole aasta jõusaalis käidud. Väga mõnus olid jälle käed verd täis saada:D Aga käima hakkan jõukas ainult 2x nädalas. Esm ja kolm rugby ning reede ja laup jõukas.

Nüüd vaja mingid pulbrid endale sebida. Ei tea kas proteiini hakkan kohe võtma, aga mingi pre-workout oleks vb vaja. Keegi oskab soovitada?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain aasta vanemaks ja nüüd kadus soodustus jõusaalist ära:D Kuigi isu on, aga asi läks kohe poole kallimaks(Nüüd 49€), jube:D

Aga plaanison tagasi minna...kaalun juba 96kg ja oleks vaja natukene alla võtta ja vana lihas verd tagasi täis pumbata:D

 

Saigi täna üle poole aasta jõusaalis käidud. Väga mõnus olid jälle käed verd täis saada:D Aga käima hakkan jõukas ainult 2x nädalas. Esm ja kolm rugby ning reede ja laup jõukas.

Nüüd vaja mingid pulbrid endale sebida. Ei tea kas proteiini hakkan kohe võtma, aga mingi pre-workout oleks vb vaja. Keegi oskab soovitada?

 

Soovitan ainult aminohappeid, pulbrit pole vaja kui sul toitumine ok. Kindlasti aminohapped võiksid olla ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.