Teema: Drama imevigurid

Tulemused 1 kuni 10 347'st

Drama's Avatar
    #Yolo #Swag #Hipster
    Liitus juuli 2009
    Postitusi 1,632

drama ehitused photoshopis

Teen ka siis enda teema kuhu enda tööd panna
    Hetkel palju pole kuna vana kõvakal tuli formatt siis kadusid vanad tööd :dead:
    Aga olen natuke uusi teind

Võin ka tellimusi ette võtta.
    Aga pilt/render andke ise siis mul lihtsatm teha
    Mis teema ja kiri siis võite postitada soovi

Aitab jutust

Uusim

See on tegelt suurem, aga panen siia veit väiksemalt.(taustapilt)

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Sup F@tality ?
    Konn on üle kõige.

=^.^=
    Drama's Avatar
    #Yolo #Swag #Hipster
    Liitus juuli 2009
    Postitusi 1,632
    Tsitaat Esialgu postitas: Seisiima
    Sup F@tality ?
    Mida sa sogad ?? :h:
    Kui arvad, et ma siin mingi ripper siis ma võin anda sulle nende tööde .psd failid.
    Tsitaat Esialgu postitas: Dice
    Konn on üle kõige.
    Eks ta natuke õnnestus.
    Seisiima kogub lihtsalt PC, tal vahet pole mis ta kirjutab
    Tee endale ka mingi uus ja stiili rohke siggy

=^.^=
    Dice ole kuss kui midagi ei tea türa

Seda samust signa üritas f@tality vms umb 3? päeva tagasi ühes teises foorumis SOTWil kasutada aga ta failis kuna SOTWi teemaks olid naised...

//Dice sina oled viimane kes siin foorumis midagi signade stiilist rääkima peaks.Võite minuga pahandada nüüd.
    Tsitaat Esialgu postitas: Che
    Mida sa sogad ?? :h:
    Kui arvad, et ma siin mingi ripper siis ma võin anda sulle nende tööde .psd failid.

Eks ta natuke õnnestus.
    Ma ei taha su sitaseid .psd faile, kui sa juba ükskord oled rippinud, siis sa ka jääd selleks sitaseks ripperiks ning keegi ei oota sind siia foorumi.

Seisiima kogub lihtsalt PC, tal vahet pole mis ta kirjutab
    Tee endale ka mingi uus ja stiili rohke siggy

Pc koguda, minule ei näita see pc mitte midagi, nagu näha siis oled sina keegi kes on varem banni saanud, nüüd mõtled, et tuled tagasi ja mängid jube tublit lapsukest ja saad Eeskujulikuks? My ass...

Tsitaat Esialgu postitas: Sunday
    Dice ole kuss kui midagi ei tea türa

Seda samust signa üritas f@tality vms umb 3? päeva tagasi ühes teises foorumis SOTWil kasutada aga ta failis kuna SOTWi teemas olid naised...
    Eriti fail. :d
    @ Sunday rahune lapsukene ega siis kohe ärrituma ei pea ja kohe inetute sõnadega teisi loopima. Minu signatuurid võivad hetkel küll olla algelisemad aga see ei tähenda et sina minust parem oled. Vaata näiteks enda signatuuri...

@ Silver. Mis sa segad ennast teiste teemasse kui midagi tarka öelda ei ole?
    Silver sa oled ikka täielik idioot kui sa arvad et mina siin foorumis kunagi banni olen saanud.
    Banaani saavad ainult nõrgad ja kui sulle PC ei loe siis äkki rohkem teema kohast ja kui midagi tarka öelda ei ole siis ära tule mulisema. ok?

=^.^=
    @ Sunday rahune lapsukene ega siis kohe ärrituma ei pea ja kohe inetute sõnadega teisi loopima. Minu signatuurid võivad hetkel küll olla algelisemad aga see ei tähenda et sina minust parem oled. Vaata näiteks enda signatuuri...

@ Silver. Mis sa segad ennast teiste teemasse kui midagi tarka öelda ei ole?
    Silver sa oled ikka täielik idioot kui sa arvad et mina siin foorumis kunagi banni olen saanud.
    Banaani saavad ainult nõrgad ja kui sulle PC ei loe siis äkki rohkem teema kohast ja kui midagi tarka öelda ei ole siis ära tule mulisema. ok?
    Lapsuke oled sa võibolla ise, sa ei saanud isegi aru, et Seisiima oli minu kasutaja...
    Järelduseks ikka sain, aga lapsukeseks ma ennast just ei peaks...

=^.^=

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale