Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie kõige piinlikumad olukorrad?

Soovitatud postitused

Külaline Silks

Kõige piinlikuma ei hakka avaldama. Koolis juhtus siis nii, et ostsin selle väikse 0,33L(vist) Nestea, noh igastähes plekkpurk, siin võtsin koolisööki ja panin taldriku sinna Nestea pudeli peale, like a boss :D Anyway, natuke sai kõnnitud, jõutsin teise söökla teenindamis osa juurde kus taldrik libises plekkpurgilt maha, suht mark oli ikka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

juuni alguses siis olin sõpradega ühe sõbra pool ja siis 1 sõber läks vetsu kusele ning mul oli ka kusekas, ta läks siis vetsu ning ma alguses ootasin, pärast oli pohhui, kusen aknast alla (3. korrus), kusesin rahulikult kuni lõpuks sain aru, et aknal oli sääsevõrk ees :scared:


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

esinesin üksi ~ 400 inimese ees ja siis laulusõnad läksid meelest ära nagu pea täielikult tühi

 

Oli nii et suht peale ühte pidu (Siis ema võttis mu jope ja leidus taskust õllepudelite korgid =S). Nii jäin ma esimestkorda joomisega vahele .

 

 

seda juhtub päris tihti:D

Muudetud liikme Selga'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul juhtus siis selline asi, et kõndisime sõprade ja sõbrannadega õhtul ringi, detsembri kuuus, kell oli juba äkki mingi üle kümne . Järsku sõber paneb matsu täiega kukub, ma mingi täiega krampides kõrval naeran ta üle, ja läks 2-3 sec mööda, kukkusin ise täpselt samamoodi kõrvale, vot siis hakkas imelik :D


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pm oli bio tund, sõber jäi mingi näoli lauale magama. Tõmban talt tooli alt ära. Käib hirmus kolin ja sõber mingi vahib laua ja tooli vahel põrandal bio õpsile otsa. Kõik licalt irvasid. Suht kahju hakkas sõbrast

 

To fusionz:

Haha =D suht yle sai ju

Muudetud liikme MSDos97'i poolt
Valesti läks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige piinlikum vast mitte aga kõige viimane piinlikuim, elasin siis veel eestis.

Kahe sõbraga sai ennem väljaminekut kaks ketast alla pandud ja hakkasime siis baari minema taksoga, tüdrukud helistasid, tulge baari, teeme piljardit neil on igav jnejne.

Astusime uksest välja oli kõik veel ok, ei olnud veel pihta hakkanud laksu.

Jõudsime taksosse keeras nii ära, et korras, ma pidin veel ees istuma, teised kaks voolisid tagaistmel, prillid peas :D

 

Ma ise taksosõidust ei mäletanud mitte midagi, kui jõudsime baari ette ära hakkasid sõbrad sajaga irvitama mu üle, et olin taksojuhiga raadiojaamast pikalt rääkinud, olin palunud tal raadiot kõvemaks panna ja siis ise veel korralikult voluumi juurde keeranud ja maki kallal nusperdanud midagi.

 

Tegemist oli mingi piraat taksoga, mingi kindla tasuga veaved kohale, pärast oli nii faking mark mõelda, hea et taksost välja ei pekstud :D

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hakkasin Vanemuise laval ikka räigelt naerma.

Siis mu kõrval olija (klassivend) hakkas ka naerma :D

Suht mark oli olla, kuid naljakas.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain klassivenaga koos uued puutsad, läksime trenni onju siis mingi klassivend pani trikki tehes crashi, ütles et pall nagu kleepus ta jala külge, kuna meil polnud väravavahti trennis seekord, oli treener väravavaht, hakkasin mööda triblama lendasin vastu trennat pikali :D


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olin ühel üritusel kunagi, sillalt kukkus kampsuni alt limonaadi pudelis vesi maha, läksin seda üles korjama. Suht mark oli, palju inimesi ümber, ma ajan oma veedpudelit taga. Sellel ajal polnud mul lihtsalt nii palju raha, et limonaad osta, pidin vee kaasa võtma. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kusagil 9 aastane olin ja tulin trennist, läksin bussipeatusesse ja siis see pink oli lahti ja mina loll nagu ma olen hakkan sellega seal kõlkuma ja siis järsku terve pink kukub, ise jõuan õnneks püsti, aga siis põhimõtteliselt hull pauk käis ära ja kõik vaatasid mind, suht mark oli olla.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ikka päris mitu piinliku hetke olnud..

Üks kord mängisin pliiatsiteritajaga (oli suhteliselt täis) kui äkki kukkus maha ja kõik see pudi läks laiali... Terve klass vahtis pealt kuidas koristasin..

Teine piinlik hetk on see kui üks kord keegi lükkas mind, terve kamp mu selja taga ja siis oleks koos klassiõdede ja klassivendadega pikali käinud.. Väga napilt jäin püsti, aga ikkagi suutsin nii teha, et mõned käisid pikali..

Viimane piinlik hetk oli just hiljuti. Keegi sai juhuslikult kätte mu coca-cola ja ss keegi loksutas seda täiega ning äkki olin läbi märg. Suhteliselt vastik oli olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üleeelmisel aastal suvel suht palaval päeval läksin bussiga trenni...

Suht palju tüdrukuid oli ja mõni nii kena et vänt püsti kuramus panin mingid vanad lõdvad boxerid jalga ja boner paistis räigelt hästi välja..

Kui bussist välja hakkasin minema


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuli veel meelde üks. Oli ehk 2-3 aastat tagasi, meeldis hirmsasti üks kook ja sõin seda koos piimaga teleka ees. Peale seda võtsin piraadi krõpse peale, õhtupoole läksin linnapeale jalutama. Teel tagasi olid kõhus krambid, pidin iga 2 min tagant kükitama. Jõudsin koju, läksin pessu ja tuli juba tunne, et nüüd midagi väljub ka. Laksti ämber ukse ette ja tuli nii ninast kui ja suust okset, tunne oli selline, et lämbun veel ära. Öö peale oksendamine lõppes, kuid see ei tähenda, et kogu asjal lõpp oleks.

 

Kõht läks lahti ja unes lasin voodi täis. See tehtud, läksin vaibale, et fekaalises voodis magama ei peaks, jällegi keset und väike sorts vaibale. Muutsin vaibal mingi 3-4 korda asukohta ja igasse kohta jäi kena pruun jälg. Lõpp-punkt oli siis diivan, millel oli kate peal ja katte äärele lasin jällegi ühe sortsu ja siis oli lõppude lõpuks kõik. Katte pidime ära viskama kuna see nii hullult haises, isegi peale pesu :D

 

Ütleme nii, et õel ja emal oli jälle korralik naer selle peale järgmine hommik

Otse kümpi:D Vot, see on tõesti piinlik lugu:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi väiksemates klassides sai saalihokit mängitud klassiga ja siis oli tehtud 4 erinevat võistkonda. Oli aeg meeskondi vahetada ja siis hokikepid sai antud järgmisele võistkonnale. Üks üsnagi kena tüdruk karjus terve üle suure saali siis, et kes keppi tahab ;D Kui teda tõsiselt oleks võetud siis oleksid kõik poisid klassist talle järele jooksnud arvatavasti. ;D


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panime baaris tekiilat ja lasin alla 20 aastasena.

 

Kunagi noorena vahtisin porri ja väikemees oli käes ning ema tegi ukse lahti ning sama targalt kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koolis oli see mingisugune seksiõpetus ja anti meile kondoome, see mis mulle anti panin tasku. Hiljem seisin koridoris rääkisin sõpradega juttu ja hakkasin telefoni taskut võtma, nii kui telefoni tõmbasin lendas kondoom lihtsalt põrandale maha, kõik hakkasid naerma..

 

1 Klassis oli vaja vetsu minna, ma ei julgenud :D:D Nutsin koridoris, kõik tulid küsima, et mis viga :D Hetkel mõtlen, siis ikka päris mark küll :D

 

Pidin autole bensiini sisse valama, avasin kapoti.. Päris mark oli :D:D


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tuli veel meelde üks. Oli ehk 2-3 aastat tagasi, meeldis hirmsasti üks kook ja sõin seda koos piimaga teleka ees. Peale seda võtsin piraadi krõpse peale, õhtupoole läksin linnapeale jalutama. Teel tagasi olid kõhus krambid, pidin iga 2 min tagant kükitama. Jõudsin koju, läksin pessu ja tuli juba tunne, et nüüd midagi väljub ka. Laksti ämber ukse ette ja tuli nii ninast kui ka suust okset, tunne oli selline, et lämbun veel ära. Öö peale oksendamine lõppes, kuid see ei tähenda, et kogu asjal lõpp oleks.

 

Kõht läks lahti ja unes lasin voodi täis. See tehtud, läksin vaibale, et fekaalises voodis magama ei peaks, jällegi keset und väike sorts vaibale. Muutsin vaibal mingi 3-4 korda asukohta ja igasse kohta jäi kena pruun jälg. Lõpp-punkt oli siis diivan, millel oli kate peal ja katte äärele lasin jällegi ühe sortsu ja siis oli lõppude lõpuks kõik. Katte pidime ära viskama kuna see nii hullult haises, isegi peale pesu :D

 

Ütleme nii, et õel ja emal oli jälle korralik naer selle peale järgmine hommik

 

Hea illustreeriv fotoke siia. :D

Untitled.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige piinlikum lugu vast oli 17 aastasena , kui käisin aasta noorema tüdrukuga. Nimelt ema oli lennukipeal tööl, isa autojuht ja tütar koguaeg üksi kodus. Saj igalpool hullatud, aga üks korda kui vanemate magamis toas hullasime siis tuli ema koju. Jäime ikka üsna haledalt vahele. Õnneks pole hullu kisa tulnud , aga isapuhul poleks vast sinise silmata lahknud :D

Suhe kestis veel pea aastakese peale seda. Igapäevast häbi tundes :D

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.